Domů » Srovnání seznamek » Senior seznamky

Porovnání seznamek pro seniory 2023

Lásku či známost můžete potkat v jakémkoli věku

Seznamky vhodné pro seniory

Pouze ověřené a kvalitní seznamky

Placené i neplacené seznamky

O seznamkách pro seniory

Seznámit se na seznamce v 60 letech nebo dokonce později? Internet dávno není doménou mladší generace. S počítačem si rozumí i lidé v pokročilém věku.

V dnešní době to není žádný problém. Pro seniory jsou ostatně seznamky jako stvořené.

Řada z nich už například nemá kolem sebe nezadané přátele nebo se dostupní známí spíše věnují rodině a vnoučatům.

Fyzické síly ne každému dovolí například cestovat. Internet proto představuje výbornou možnost, jak si poradit s osamělostí.

Žebříček nejlepších seznamek pro seniory

eDarling.cz

Ověřené uživatelské profily

Seznamka pro náročné

65% uživatelů s vyšším vzděláním

Hodnocení: 93%

Academic Singles

Propracováný návrh partnerů

Bezpečná a diskrétní seznamka

K dispozici mobilní aplikace

Hodnocení: 90%

Singles 50

Uživatelé věkové skupiny (40+)

Zabezpečené osobní údaje

Inteligentní návrh partnera

Hodnocení: 88%

Divoké rande

Ověřené ženské profily

Uživatelé z vašeho okolí

Erotické fotografie uživatelů

Hodnocení: 81%

Co očekávat od internetových seznamek pro seniory

Online seznamování přináší řadu možností. A to mnohem více, než je průměrný člověk schopný zvládnout v reálném životě.

Za jediný den si můžete prohlédnout stovky a stovky profilů. Jinak se podle odborníků však seznamování nijak neliší od toho tradičního offline.

Aby vznikl úspěšný vztah, musí přeskočit ona pověstná jiskra. Ačkoli má na počátku poměrně omezené možnosti v podobě psaného kontaktu a nejvýše fotografie, vzájemné sympatie mohou zafungovat.

Pár seniorů se drží za ruce na procházce
Láska kvete v každém věku a internet není pouze pro mladé

Komu z vyhlédnutých protějšků dát šanci? Záleží, co od vztahu očekáváte. Hledáte nové přátele, příjemnou zábavu nebo zcela vážně nový vztah?

Podle toho se rozhodujte o tom, zda má váš vyhlédnutý protějšek ty pravé charakterové vlastnosti nebo sdílí například vaši vášeň pro turistiku.

Ostatně psychologové se shodují, že zralé vztahy jsou znatelně pevnější, neboť jejich aktéři už jsou si zkrátka jistí, co chtějí od života a co očekávají i od partnera.

Jaké uživatele lze čekat na seznamce pro seniory?

Tinder nebo jiné seznamky, kde jde primárně o zábavu, jsou doménou mladší generace. Úspěšně na nich „loví“ ještě třicátníci.

Senioři nejen na specializovaných na seznamkách hledají už spíše vážný vztah, protože se jim ještě nechce rezignovat na partnerský život, případně touží po společnosti a po spřízněné duši, s níž budou moci trávit čas a sdílet společné záliby.

Své vážné úmysly pak starší generace většinou netají. Na druhou stranu bývají v tomto věku už uživatelé seznamek mnohdy vůči svému okolí až zbytečně nedůvěřiví.

Jsou seznamky pro seniory diskrétní?

S prověřenými portály nebudete mít problém. Není na škodu si před výběrem konkrétního webu prověřit více portálů a přečíst si dostupné recenze.

Jen tak zajistíte, že informace, které na seznamku vkládáte, se nedostanou do nepovolaných rukou.

Rozmyslete si proto i to, co na svůj profil dáváte. Vynechte příliš osobní či intimní informace a nesvěřujte je ani na počkání každému, kdo vás osloví.

Proč bych měl vyzkoušet placenou seznamku pro seniory?

Placené seznamky, které například vyžadují zpoplatněnou registrační SMS, obecně velmi účinně prověřují motivaci svých uživatelů.

Kdo přichází na seznamku skutečně s cílem se seznámit, výdaje spojené s registrací ho neodradí.

Naopak poplatky představují filtr na podvodníky nebo ty, kteří se na seznamky registrují jen z nudy, aniž by měli vážné záměry.

Jak na seznamce pro seniory oslovit uživatele

Buďte přiměřeně aktivní, nebojte se a nevnímejte internet jako hrozbu. Seznamování je zábavné stále, ať je vám dvacet nebo šedesát let.

Zapomeňte na povídání o tom, jak vás bolí kolena nebo na hodinový monolog o roztomilých vnoučatech (ačkoli roztomilá jsou).

Hledáte někoho, s kým vám bude dobře a kdo ocení vás jako osobnost. Chtějte poznat svůj protějšek a mluvte přiměřeně i o sobě.

Poslední články na blogu

Jak správně zaujmout na rande

Tento článek bychom asi nejvíce ze všeho doporučovala přečíst všem mužům. Proč? Protože mnozí dělají zásadní chybu na prvním rande. Dozvíš se, když budeš číst dál. Věřím, že najdeš spousty „aha“ momentů, které Ti ukážou cestu „Jak udělat z běžného rande SKVĚLÉ rande“. Věřím, že tuto otázku řeší spousty z nás. Jak zaujmout druhého člověka?Jak…

Číst celý článek Jak správně zaujmout na rande

Nebojte se večírků a poznejte tak nové známé

Párty, firemní akce, seznamovací večírky, pozvání na kávu, tématické večery, rauty nebo jiné společenské události pro vás představují noční můru? Co uděláte s pozvánkou, která se vyskytne ve vaší e-mailové schránce, telefonu či v poště? Pokud jí automaticky přiřadíte nálepku ZAMÍTNUTO a stále se budete schovávat před okolním světem, je na čase s tím něco…

Číst celý článek Nebojte se večírků a poznejte tak nové známé

3 nejčastější chyby při seznamování

Nebaví Vás samota a chcete partnera do svého života? Nedělejte tyto 3 nejčastější chyby při seznamování a najděte toho pravého. 1. Oslovení je půl výhry, na remízu se nehraje Mnoho mužů většinou prohraje už na samotném začátku. Ženu osloví přespříliš sebevědomě, jako například: „Ahoj, tak tuhle prdelku bych si dal k večeři.“ A nebo… Ženu…

Číst celý článek 3 nejčastější chyby při seznamování