Komu je určena seznamka Dateefy

Dateefy je flirtovací seznamka. Jde o největší tuzemskou takto zaměřenou seznamku. Určena je tedy všem, kteří aktuálně neplánují vyloženě vážný vztah, ale spíše hledající flirt. Někteří chtějí zůstat pouze i virtuálního flirtování, jiní se nebojí setkat naživo.

Je tak nutné pečlivě zjistit, jaké má váš potenciální protějšek představy o vývoji vašeho vztahu. A pozor, Dateefy pochopitelně nijak nelimituje ani ty, kteří jsou zadaní. Celkem na seznamce najdete cca 200 tisíc uživatelů, a to povětšinou mladšího věku. Na seznamku se též vydávají lidé různé sexuální orientace.

Jak se na seznamce zaregistrovat?

Registrační proces je extrémně jednoduchý. Stihnete ho už za 10 minut. Seznamka po vás nevyžaduje jakékoli osobní informace. Musíte si jen vybrat, s kým se chcete seznámit a účet aktivovat prostřednictvím e-mailu.

Maximální anonymita je vzhledem ke konceptu seznamky cílená. I zadaní uživatelé dostávají možnost se seznámit zcela diskrétně. Dámy musejí projít navíc specifičtějším procesem ověření účtu, je to z toho důvodu, aby se zamezilo vzniku falešných profilů.

Funkce seznamky

Seznamka obsahuje kromě standardních funkcí, jako je možnost chatovat si s dalšími lidmi nebo ukládání uživatelů do oblíbených, také hru nazvanou „Setkání“.

Založena je na jednoduchém principu, kdy můžete procházet profily a jedním kliknutím vyhodnotit, co si o dotyčném uživateli myslíte. Takovéto náhodné virtuální setkání se může rázem proměnit v to osobní.

Je seznamka bezpečná?

Stěžejním bezpečnostním prvkem je zabezpečený přenos dat skrze protokol SSL. Nehrozí tedy, že by citlivé informace mohl kdokoli zneužít.

Navíc, jak jsme zmínili již dříve jsou kontrolovány při registraci důkladněji profily, aby se zamezilo vytvářením falešných profilů. Seznamku tak lze považovat za velmi bezpečnou.

Dateefy možnosti členství

V omezeném režimu můžete využít i členství zdarma. Jinak seznamka vyžaduje VIP účet. Ten si zakoupíte na 1 měsíc, na 3 měsíce nebo na 12 měsíců. Členství na 12 měsíců pak vychází na 99 Kč za měsíc.

Prémiový účet je v podstatě nutností, protože bez něj můžete po dobu 14 dnů od registrace oslovit denně jen omezený počet lidí. VIP členství vám dovolí také neomezeně konverzovat a používat pokročilý filtr pro vyhledávání.

ČlenstvíCena
Účet ZDARMAZDARMA
VIP účet na 1 měsícod 299 Kč / měsíc
VIP účet na 3 měsíceod 199 Kč / měsíc
VIP účet na 12 měsícůod 99 Kč / měsíc
Ceny se můžou lišit dle aktuálního ceníku seznamky Dateefy

Výhoda a nevýhody seznamky Dateefy

 • Každý účet je ověřován
 • Bezplatná registrace
 • Výhodné roční členství (měsíčně 99 Kč)
 • Virtuální hra „Setkání“
 • Po registraci máte 14 dní prémiové funkce
 • Seznamka je zaměřená pouze na flirt
 • Omezené bezplatné členství
 • Automatické obnovení členství

Jak zrušit VIP členství na Dateefy

Pokud využíváte placeného členství a chcete účet zrušit, musíte tak učinit nejpozději do 7 dní před koncem vašeho předplatného.

 • Napište prohlášení o tom, že chcete ukončit své placené členství
 • Uveďte vaše uživatelské jméno, které používáte v seznamce Dateefy
 • Toto prohlášení zašlete buď poštou na adresu seznamky nebo využijte kontaktní formulář

Více informací o naleznete ve všeobecných podmínkách(https://cz.dateefy.com/terms) seznamky Dateefy.

Dateefy kontakt

CB Media Limited,
Spaces Business Center Elstow Road, Suite #A3,
Bedford, MK42 8PL,
United Kingdom

E-mail: [email protected]
Kontaktní formulář: https://cz.dateefy.com/support/
Web: www.dateefy.com