Komu je určena seznamka Divoké rande

Už název seznamky napovídá, s jakým druhem seznamování máme tu čest. Jde primárně o erotickou seznamku. Provozovatelé ji uvádějí aktuálně jako největší v ČR. Určena je svobodným i zadaným uživatelům.

Uživatelská základna čítá cca 800 000 členů. Dominují především mladí lidé do 30 let, mírně více je aktuálně mužů.

Jak se na seznamce Divoké rande zaregistrovat?

Svůj e-mail budete ověřovat kliknutím na aktivační odkaz. Při samotné registraci budete zadávat už jen několik málo osobních informací. Především seznamce svěříte místo bydliště a uvedete, koho hledáte.

Samozřejmě se doporučuje zveřejnit fotografii. Podobně jako na každé jiné seznamce totiž zvyšuje šanci na úspěch. V tomto případě se meze nekladou ani odvážným snímkům.

Funkce seznamky Divoké rande

Vzhledem ke svému zaměření seznamka nedisponuje žádným sofistikovaným mechanismem, který by uživatele propojoval. V rámci VIP členství však můžete uživatele filtrovat podle pokročilých kritérií, což by vám mělo seznamování usnadnit.

Nemusíte se tak spoléhat jen na shodu náhod. K jednoduššímu vytvoření dalšího kontaktu mezi uživateli slouží funkce „Chtějí mě“. Uvidíte tak, který uživatel o vás má zájem. Podobně se navzájem můžete s vyhlédnutými protějšky přidat do oblíbených.

Je seznamka Divoké rande bezpečná?

Seznamka disponuje velmi dobrým zabezpečením. Zabezpečený přenos dat probíhá skrze protokol SSL, nehrozí tedy zneužití údajů.

Divoké rande možnosti členství

Samotná registrace zdarma je. Musíte však počítat s mnoha limity. Do 15 dnů od registrace můžete oslovit celkem 140 uživatelů. Pak se ovšem bezplatné využívání zablokuje.

Placené členství vám otevře přístup k řadě funkcí. Budete si například moci prohlížet erotické fotografie ostatních uživatelů. Také zjistíte, kdo se vám díval na profil nebo můžete neomezeně odpovídat na zprávy. Každý den můžete denně oslovit až 30 uživatelů.

ČlenstvíCena
Účet ZDARMAZDARMA
VIP členství na 1 měsíc499 Kč / měsíc
VIP členství na 3 měsíce333 Kč / měsíc
VIP členství na 12 měsíců199 Kč / měsíc
Ceny se můžou lišit dle aktuálního ceníku seznamky Divoké rande

Prémiový účet můžete mít na 1 měsíc, na 3 měsíce nebo na 1 rok. VIP členství stojí 199 Kč měsíčně při aktivaci na celý rok. Aktivovat si však placené členství musejí pouze pánové. Seznamka se snaží do svých řad nalákat co nejvíce dam. Ty tak za členství platit dále nemusejí. Navíc Divoké rande deklaruje, že pokud se neseznámíte, peníze vám vrátí.

Výhoda a nevýhody seznamky Divoké rande

 • Diskrétní a anonymní seznamka
 • Velká uživatelská základna
 • Ženy mají VIP účet ZDARMA
 • Erotické fotografie
 • Bez VIP členství je seznamka velice omezená
 • Členství se automaticky prodlužuje

Jak zrušit VIP členství na Divoké rande

Pokud chcete zrušit vaše VIP členství, jste povinni to oznámit provozovateli seznamky. To provedete tak, že napíšete odstoupení od smlouvy a pošlete jej na email seznamky nebo využijete kontaktní formulář. Pokud tak neučiníte vaše členství bude automaticky obnoveno.

Zrušení VIP členství

 • Napište, že odstupujete od smlouvy
 • Vzorový formulář naleznete ZDE
 • Odstoupení od smlouvy zašlete na emailovou adresu
 • Nebo využijte kontaktní formulář na stránce seznamky
 • Výpověď zašlete tak, aby byla doručena 7 dní před obnovením vašeho členství

Více o zrušení účet a ukončení VIP členství se dozvíte ve všeobecných podmínkách seznamky seznamky Divoké rande.

Divoké rande kontakt

IntermaxGroup AG
Chaltenbodensstrasse 4a,
8834 Schindellegi,
Switzerland

E-mail: [email protected]
Web: www.divokerande.cz