Komu je určena seznamka ErotickýKontakt

Název této seznamky pravděpodobně napoví vše. Web ErotickýKontakt.cz se zaměřuje především na sex a erotiku. Horní věková hranice je neomezená, minimální věk činí 18 let. Na seznamce mírně převažují pánové.

Seznamka není vyhraněna ani po stránce sexuální orientace, řada uživatelů navíc může být zadaných. Uživatelskou základnu tvoří přibližně 800 000 členů. Zakázáno je nabízení služeb na komerční bázi.

Jak se na seznamce zaregistrovat?

Registrace je absolutně nekomplikovaná. Stačí zadat e-mail, pohlaví a svoje preference ohledně toho, s kým se chcete seznámit. Následně vám bude zaslán aktivační odkaz, kterým potvrdíte vznik svého účtu.

Je seznamka opravdu diskrétní?

Osobní údaje jsou volitelné. Zveřejnit nemusíte ani svou profilovou fotografii, byť se to doporučuje. V tomto případě je čistě na vás, jaké informace seznamce svěříte. Jestliže se rozhodnete zveřejnit erotické snímky, mohou být i anonymní.

Ženské profily jsou důsledně ověřovány. To probíhá pomocí fotografie, kterou musí žena poslat. Na snímku musí držet cedulku se svou přezdívkou. Díky tomu nehrozí, že by na seznamce byly vytvořeny falešné účty.

Funkce seznamky ErotickýKontakt

Seznamka plní především roli zprostředkovatele. S hledáním kontaktu vám nijak významněji nepomáhá. Musíte se snažit sami aktivně procházet jednotlivé profily a přemýšlet nad tím, jestli je to to, co skutečně hledáte.

Je seznamka bezpečná?

Komunikace je též zabezpečena prostřednictvím protokolu SSL. Nemusíte se tak obávat možného zneužití citlivých informací.

ErotickýKontakt možnosti členství

Zpoplatněné členství existuje i na této seznamce. Není vyloženě povinné, nicméně potřebujete ho k tomu, abyste na portálu mohli neomezeně působit. Oslovit můžete například díky tomu větší počet uživatelů, konkrétně až 30 za den. Navíc získáte přístup k erotickým fotografiím jednotlivých uživatelů.

Členství si můžete zařídit na 1 měsíc, na 3 měsíce nebo na celý rok. Pokud si VIP přístup objednáte na 12 měsíců, vyjde vás měsíční platba na 199 Kč. A pozor, ErotickýKontakt.cz garantuje, že pokud tu nenajdete to, co hledáte, vrátí vám peníze zpět.

ČlenstvíCena
VIP členství na 1 měsíc499 Kč / měsíc
VIP členství na 3 měsíců333 Kč / měsíc
VIP členství na 12 měsíců199 Kč / měsíc
Ceny se můžou lišit dle aktuálního ceníku seznamky ErotickýKontakt

Výhoda a nevýhody seznamky

 • Ženské profily jsou ověřovány
 • Garance seznámení
 • Diskrétnost a anonymita
 • Pokročilé vyhledávání s prémiovým členstvím
 • Prohlížení erotických fotografií
 • Velmi omezené funkce ve verzi ZDARMA
 • Placené členství je dražší
 • Komplikované zrušení účtu

Jak zrušit VIP členství

Pokud jste si zaplatili VIP členství a chcete zrušit jeho předplatné, je nutné napsat písemnou výpověď na emailovou adresu či přes formulář na stránce seznamky.

VIP členství

 • Napište písemnou výpověď
 • Vzor naleznete v obchodních podminkách
 • Zašlete výpověď na emailovou adresu seznamky
 • Můžete využít také kontaktní formulář

Více o zrušení účet a ukončení VIP členství a účtu se dozvíte ve všeobecných podmínkách seznamky.

ErotickýKontakt.cz kontakt

IntermaxGroup AG
Chaltenbodensstrasse 4a,
8834 Schindellegi,
Switzerland

E-mail: [email protected]
Fax: +420 227 203 713
Web: www.erotickykontakt.cz