Komu je určena seznamka Free rande

Free rande je seznamkou, jejíž ústředním tématem je sex a erotika. Dává dohromady uživatele toužící po nezávazném povyražení. Nijak přitom neřeší, jestli jde o zadané nebo nezadané zájemce.

Seznamka nediskriminuje ani osoby s homosexuální orientací. O něco více sem chodí mužů než žen. Uživatelská základna je tvořena více než 180 tisíci uživateli.

Jak se na seznamce zaregistrovat?

Registrace prakticky nemůže být jednodušší. Uvedete svůj e-mail a prostřednictvím autorizační zprávy, která vám vzápětí přijde, potvrdíte, že je opravdu váš.

Tím se vám otevře prostor k vyplnění profilu. V něm vypíšete informace o sobě: Odkud jste, kolik je vám let a jak vypadáte. Také nahrajete vlastní fotografii. Ženy si musejí nechat svou identitu dále ověřit.

Princip je jednoduchý, stačí na papír napsat svou přezdívku, vyfotografovat se a snímek poslat. Seznamky se tak snaží lákat reálné uživatelky, aby bylo žen dostatek.

Funkce seznamky Free rande

Seznamka další pohyb po webu ponechává víceméně na vás. To, že nedisponuje žádným sofistikovaným algoritmem je však pochopitelné. Užitečnou funkcí je skrytí profilu. Účet můžete nastavit tak, aby pro ostatní nebyl viditelný.

Rovněž si můžete nastavit, že vás mohou kontaktovat jen uživatelé s VIP členstvím. Obtěžují vás e-mailová upozornění ohledně aktivity na vašem profilu? Vypněte je.

Je seznamka Free rande bezpečná?

Přenos dat probíhá prostřednictvím protokolu SSL, je tedy adekvátně zabezpečen a používání seznamky se nemusíte obávat.

Free rande možnosti členství

Free rande nijak nevybočuje principu, kterým funguje jeho konkurence. Účet zdarma je určen spíše jen k tomu, abyste si prostředí seznamky „osahali“. Pokud to však se seznamováním začnete myslet vážně, určitě budete potřebovat VIP členství. Bez tohoto členství jste limitováni počtem 10 oslovení za den. A především: Nemůžete reagovat na zaslané zprávy.

Doba předplatného VIP členství činí tradičně 1 měsíc, 3 měsíce nebo 1 rok. Při členství na 12 měsíců (což se zpravidla doporučuje, neboť za kratší dobu se nemusíte stihnout seznámit) vás měsíc fungování seznamky vyjde na 199 Kč. Za členství musejí platit pouze pánové, dámy jsou od této povinnosti osvobozeny.

ČlenstvíCena
Účet ZDARMAZDARMA
VIP členství na 1 měsíc499 Kč / měsíc
VIP členství na 3 měsíce333 Kč / měsíc
VIP členství na 12 měsíců199 Kč / měsíc
Ceny se můžou lišit dle aktuálního ceníku seznamky Freerande

Výhoda a nevýhody seznamky Free rande

 • Velká členská základna
 • Vyvážený poměr uživatelů
 • Možnost zasílat erotické fotografie
 • Ženy mají možnost získat VIP zcela ZDARMA
 • Muži nemají možnost VIP ZDARMA
 • Automatické prodlužování členství
 • Velmi omezený účet ZDARMA

Jak zrušit VIP členství na Free rande

Pokud chce zrušit vaše předplatné je nutné kontaktovat seznamku a požádat o zrušení vašeho předplatného. Zrušení předplatného bohužel nelze provést v nastavení účtu, ale následujícím postupem.

Zrušení předplatného VIP členství

 • Napište písemnou výpověď
 • Vzor výpovědi naleznete v obchodních podmínkách zde
 • Výpověď zašlete na e-mailovou adresu seznamky
 • Využít můžete také kontaktní formulář na stránkách seznamky
 • Je nutné, aby výpověď byla doručena 7 dní před koncem vašeho předplatného

Více o zrušení účet a ukončení VIP členství se dozvíte ve všeobecných podmínkách seznamky Free rande.

Free rande kontakt

IntermaxGroup AG
Chaltenbodensstrasse 4a,
8834 Schindellegi,
Switzerland

E-mail: [email protected]
Web: www.freerande.cz