Pro koho je seznamka RichMeetBeautiful

Seznamka RichMeetBeautiful funguje na principu tzv. sugardatingu. Zaměřena je tedy na mladé atraktivní slečny, které vyhledávají starší zajištěné muže. (Vztah však může fungovat i opačně, kdy je zajištěným protějškem žena.)

Většinu uživatelů však skutečně tvoří ženy, uvádí se, že jich je zde plných 70 %. Sebe sama portál RichMeetBeautiful definuje více než jako seznamku jako sociální síť.

Jak se na seznamce zaregistrovat?

Registrace je velice jednoduchá. Vyžaduje e-mail, jméno, datum narození a informaci o tom, jaký požadujete životní styl. Žádné citlivé informace svěřovat nemusíte. Po vytvoření účtu vám na e-mail přijde aktivační odkaz, který musíte potvrdit.

Na seznamku dále vyplníte údaje o svém vzhledu a nahrajete profilovou fotografii. Není nutné však svou identitu dávat všanc, na platformě existují anonymizační nástroje, které vám pomohou uchovat vaši identitu v soukromí.

Závěr registrace tvoří funkce ověření, a to prostřednictvím Facebooku nebo mobilu. Tato funkcionalita je jakýmsi potvrzením, že se za nově vytvořeným skutečně skrývá reálný člověk.

Funkce seznamky RichMeetBeautiful

V duchu svého konceptu nabízí seznamka ze speciálních funkcí hlavně možnost posílání dárku dalším uživatelům. Ty mají formu kreditu a můžete je zaslat těm, kteří jsou vám sympatičtí.

Je seznamka RichMeetBeautiful bezpečná?

Seznamka RichMeetBeautiful poskytuje velkou míru anonymity s cílem být vůči svým uživatelům zcela diskrétní. Výměna informací probíhá se zabezpečením na nejvyšší úrovni prostřednictvím 256bitového šifrování.

Jednotlivé profily jsou taktéž manuálně ověřovány a porovnávány s jinými sociálními sítěmi, aby provozovatelé zamezili existenci falešných účtů. Seznamku lze proto považovat za bezpečnou.

RichMeetBeautiful možnosti členství

Seznamka není zdarma. VIP členství lze získat na 3 měsíce, na 6 měsíců nebo na 1 rok. Pokud si zaplatíte prémiové členství, vyjde vás konkrétně na 300 Kč měsíčně při platbě na 12 měsíců.

Bez prémium služeb jste velmi limitovaní – v psaní a odesílání zpráv, ve sledování návštěvníků svého profilu a také v posílání dárků. Bezplatná registrace je tak spíše na vyzkoušení.

ČlenstvíCena
Účet ZDARMAZDARMA
VIP účet na 3 měsíce800 Kč / měsíc
VIP účet na 6 měsíců500 Kč / měsíc
VIP účet na 12 měsíců300 Kč / měsíc
Ceny se můžou lišit dle aktuálního ceníku seznamky RichMeetBeautiful

Výhody a nevýhody seznamky RichMeetBeautiful

 • Možnost zasílání dárků
 • Netradiční seznamka
 • Uživatelé seznamky jsou na úrovni
 • Moderní vzhled seznamky
 • Automatické obnovování VIP členství
 • Bez VIP velmi omezené funkce
 • Dražší členství oproti jiným seznamkám

Jak zrušit VIP členství na RichMeetBeautiful

Pokud již nadále nechcete využívat seznamku RichMeetBeautiful, můžete svůj účet deaktivovat v nastavení. Pokud chcete zrušit předplatné musíte o zrušení požádat nejméně 7 dní před koncem předplatného, kterého máte.

Zrušení předplatného

 • Zrušení předplatného neznamená pouze deaktivace vašeho účtu
 • Napište, že si přejete ukončit obnovování předplatného
 • Kontaktní údaje naleznete níže nebo na stránkách seznamky
 • Po zrušení předplatného můžete deaktivovat nebo úplně zrušit váš účet

Více o zrušení účet a ukončení VIP členství se dozvíte ve všeobecných podmínkách seznamky RichMeetBeautiful.