Pro koho je seznamka FlirtKontakt určená?

Flirtkontakt.cz je jedna z nejznámějších erotických seznamek v České a Slovenské republice. Pokud hledáte i vy, stejně jako mnoho uživatelů této seznamky, flirt, nezávazný sex či milostný vztah, je tato seznamka právě pro vás.

Pokud naopak toužíte po vážném vtahu doporučujeme vybrat jednu ze seznamek zaměřených na vážné seznámení. Vzhledem k tomu, že je FlirtKontakt jednou s největších erotických seznamek v našich končinách, je zde velká základna uživatelů, která se neustále rozšiřuje. Přispívá tomu také fakt, že VIP členství do této seznamky mají ženy ZDARMA.

Je seznamka bezpečná?

Ale nemusíte se bát, že by jste narazili na falešené profily. Každá registrace je pečlivě prověřena a schvalována na základě zaslané fotografie.

Funkce seznamky FlirtKontakt

Na rozdíl od seznamek pro vážný vztah můžete v této seznamce kromě klasických fotografií sdílet také erotické fotografie. A samozřejmě si je také prohlížet u ostatních uživatelů. Do vašeho profilu si také můžete vyplnit informace o tom jaké se vám líbí sexuální praktiky, zda hledáte reálný sex, erotickou masáž nebo jaký druh erotického vztahu hledáte.

Registrace do této seznamky je ZDARMA. Jediná vstupní bariéra je, aby registrovaný uživatel byl starší 18 let. Jak jsme si již řekli výše, ženy mají VIP funkce ZDARMA. Pokud jste však muž a chcete FlirtKontakt využívat bez jakýchkoli omezení je nutné si zaplatit VIP členství.

FlirtKontakt členství

Seznamka FlirtKontakt nabízí jak placenou (VIP členství), tak i neplacenou možnost členství. Avšak je nutné říct, že bezplatné členství je velmi, ale opravdu velmi omezené. Pokud to myslíte s touto seznamkou vážně a chcete opravdu využít vše co vám tato seznamka dokáže nabídnou zvolte alespoň na krátké období VIP členství.

ČlenstvíCena
Účet ZDARMAZDARMA
VIP účet na 1 měsíc449 Kč / měsíc
VIP účet na 3 měsíce333 Kč / měsíc
VIP účet na 12 měsíců292 Kč /měsíc
Ceny se můžou lišit dle aktuálního ceníku seznamky FlirtKontakt.cz

Výhoda a nevýhody seznamky FlirtKontakt

 • Snadná registrace
 • Možnost vyzkoušet ZDARMA
 • Pouze ověřené profily
 • Ženy mají VIP funkce ZDARMA
 • Vyhledávání uživatelů
 • Anonymita
 • Zastaralý design
 • Nutné VIP pro plné využití této seznamky

Jak zrušit VIP členství na FlirtKontakt

Pokud budete chtít zrušit členství ve zkušební době, stačí napsat na podporu nejméně 3 dny před skončením zkušebního období. Poté přechází automaticky členství do regulérního placeného.

Jednorázovou platbu (platba SMS či bankovním převodem) není nutné nijak rušit a nebude opakována.

Jak zrušit opakovanou platbu (platba kartou)

 • Napište dopis, že odstupujete od opakované platby
 • V dopise uveďte registrační e-mail a profilovou přezdívku
 • Zašlete dopis na adresu seznamky
 • Členství bude zrušeno do 10 dní

Kontaktní údaje na FlirtKontakt

INTERNET PORTAL s.r.o.
Bílá – Vlčetín 44,
PSČ 463 43

Identifikační číslo 227 96 304,
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 31862

E-mail: [email protected]
Web: www.flirtkontakt.cz