Komu je určena seznamka Academic Singles

Seznamka Academic Singles se, jak už vyplývá z jejího názvu, na nezadané uživatele hledající vážný vztah. Specifická je v tom, že deklaruje, že se zaměřuje především na inteligentní a vysokoškolsky vzdělané zájemce. Dnes sdružuje více než 300 tisíc lidí.

Jak se na seznamce registrovat

Registrace je jednoduchá a zabere jen několik minut. Ve vlastním zájmu byste v rámci zakládání účtu měli vyplnit pravdivé informace. Algoritmus seznamky vám pak může doporučit vhodné uživatele podle vašich preferencí. Vychází z dat, která uvedete do vstupního dotazníku.

Ptát se vás bude především na vaše koníčky a názory, což vede k lepšímu propojení kompatibilních uživatelů. Seznamka vás také vyzve k tomu, abyste si profil doplnili o fotografii. Ta by měla být pokud možno aktuální.

Funkce seznamky Academic Singles

Seznamka vsází nejen na klasický způsob chatování a posílání zpráv, ale rovněž na videohovory. To vám umožní svůj potenciální protějšek lépe poznat a ještě před osobní schůzkou zjistit, zda mezi vámi funguje ta pravá chemie.

Seznamka Academic Singles má k dispozici rovněž mobilní aplikaci dostupnou pro systémy Android a iOS. Díky tomu můžete jejich služeb využívat i na cestách.

Je seznamka bezpečná?

Academic Singles můžeme považovat za bezpečnou a seriózní seznamku. Její provozovatelé deklarují, že komunikace mezi vámi a dalšími uživateli nebude zpřístupněna žádné třetí straně.

Stejně tak v rámci ochrany soukromí můžete sami rozhodnout, komu zobrazíte své fotografie.

Academic Singles možnosti členství

Základní členství je zdarma. Jestliže ale chcete plnohodnotně využívat veškeré funkce seznamky, musíte si zaplatit členství prémiové. Pokud zůstanete u služeb zdarma, nejenže nezjistíte, kdo je aktuálně online, ale nebudete moci ani přijímat nebo odesílat zprávy. S prémiovým členstvím získáte i viditelné fotografie.

Prémiové členství je tedy pro plnohodnotné využití nutné. Sjednat si ho můžete na měsíc, na půl roku nebo na rok. Roční členství stojí 399 Kč za 1 měsíc.

ČlenstvíCena
Účet ZDARMAZDARMA
VIP účet na 1 měsíc149 Kč / měsíc
VIP účet na 3 měsíce549 Kč / měsíc
VIP účet na 12 měsíců399 Kč / měsíc
Ceny se můžou lišit dle aktuálního ceníku seznamky Academic singles

Výhoda a nevýhody seznamky Academic Singles

 • Vyvážený poměr mužů a žen
 • Aplikace pro Android i iOS
 • Doporučování vhodných partnerů
 • Velice omezená FREE verze (verze zdarma)
 • Automatické obnovení členství
 • Dražší VIP členství

Jak zrušit VIP členství na Academic Singles

Bezplatné členství můžete ukončit kdykoli bez udání důvodu a to pouze deaktivací vašeho účtu. Více informací o tom jak zrušit členství naleznete v obchodních podmínkách na webu Academic Singles.

Zrušení bezplatného členství

 • Přejděte do sekce „Nastavení
 • Zvolte „Deaktivovat profil

Zrušení prémiového členství zakoupené v aplikaci Android a iOS

Zrušení prémiového členství na webu Academic Singles

 • Zrušení se musí provést před skončením předplaceného období
 • Přejděte do „Nastavení
 • Řiďte se podle pokynů k ukončení prémiového členství

Academic Singles kontakt

be2 S.à.r.l.
13 rue du Commerce
L-1351 Luxembourg
Luxembourg

E-mail: [email protected]
Fax: +420 227 203 713
Web: www.academic-singles.cz