Komu je určena seznamka Singles50

Seznamka Singles 50 si svou filosofii promítla už do názvu: Chce dát příležitost k seznámení lidem ve zralém věku. Jde především o nezadané zájemce, kteří nerezignovali ani v pozdějším věku na vidinu vážného vztahu.

Celkem se na ní nachází víc než 250 tisíc uživatelů. Registrace je limitována věkem. Využít seznamku tak skutečně mohou pouze uživatelé nad 50 let.

Může to být vnímáno jako nepříjemné omezení, nicméně je na druhou stranu nutné vyzdvihnout, že se tím filtrují všichni ti, kteří do původní konceptu nezapadají a nemyslí seznamování vážně. Zvyšuje se tím šance na to, že skutečně poznáte ideální protějšek.

Jak se na seznamce zaregistrovat?

Jinak je ovšem registrační proces jednoduchý a zvládnete ho v pár krocích. Součástí vaší registrace je kromě vyplnění osobních informací též nahrání profilové fotografie. Zveřejněný snímek by měl být pokud možno aktuální.

Součástí registračního procesu je i osobnostní test. Ten by měl umožnit poznat vás lépe než jen prostřednictvím základních informací, které jste uvedli do profilu.

Funkce seznamky

Údaje, které zadáte při registraci jsou následně využity k lepšímu propojení kompatibilních uživatelů. Specifickou funkcí seznamky jsou videohovory. Nemusíte z nich mít obavu, nad celým hovorem máte plnou kontrolu, sami si rozhodnete, s kým chcete mluvit a jak dlouho.

Je seznamka bezpečná?

Seznamka důsledně chrání své uživatele. Vzhledem k tomu, že chytrý telefon patří k samozřejmostem napříč generacemi, také seznamka Singles 50 nabízí bezplatnou aplikaci pro pohodlné virtuální „randění“ na cestách

Šifrování komunikace během videohovorů probíhá jako zašifrovaná prostřednictvím Let’s Encrypt. Díky tomu je užívání seznamky bezpečné a citlivé informace nemohou být zneužity.

Singles50 možnosti členství

V základu registrace nijak zpoplatněna není. Musíte však počítat s tím, že další funkce jsou dostupné teprve tehdy, když si je zaplatíte. Tzv. prémiové členství je dostupné na měsíc, na půl roku, případně na rok.

Služba na celý rok stojí 12×399 Kč, tedy 399 Kč na měsíc. V rámci prémiového členství můžete využít rychlejší procházení profilů, odblokované přijímání a odesílání zpráv nebo viditelné fotografie. Bez těchto funkcí se neobejdete. Používání seznamky Singles 50 tedy lze označit jako zpoplatněné, ač se tak na první pohled nejeví.

ČlenstvíCena
VIP účet na 1 měsíc149 Kč / měsíc
VIP účet na 3 měsíc549 Kč / měsíc
VIP účet na 12 měsíc399 Kč / měsíc
Ceny se můžou lišit dle aktuálního ceníku seznamky Singles50

Výhoda a nevýhody seznamky Singles50

 • Velká uživatelská základna
 • Vyvážený poměr uživatelů (mužů a žen)
 • VIP členství s množstvím výhod
 • Mobilní aplikace ke stažení ZDARMA
 • Doporučování vhodných partnerů
 • Složitější zrušení VIP účtu
 • Pouze pro starší 40 let
 • Zaměření pouze na vážné seznámení

Jak zrušit VIP členství na Singles 50

Pokud nevyužíváte VIP členství nebo-li placených funkcí seznamky. Můžete svůj účet snadno deaktivovat v nastavení účtu. Pokud si však platíte prémiové funkce je nutné postupovat následovně:

 • Placené členství je nutní zrušit 14 dní před koncem zaplaceného období, jinak dojde k jeho prodloužení
 • Výpověď služby musí být napsána ručně, podepsána a odeslaná na adresu seznamky poštou nebo FAXem
 • Stáhněte si vzor odstoupení od služby (https://www.singles50.cz/info/vzorovy-formular-pro-odstoupeni-od-smlouvy)
 • Vyplňte potřebné údaje a podepište
 • Zašlete poštou či FAXem
 • Váš účet bude zrušen a pokud vše stihnete ve lhůtě vaše prémiové členství nebude prodlouženo

Více informací naleznete v obchodních podmínkách(https://www.singles50.cz/info/vseobecne-obchodni-podminky-vop-spolecnosti) seznamky Singles 50.