Pro koho je seznamka určená

Yellobar je online seznamka určená uživatelům, kteří hledají vážný vztah. Celkem má dnes přibližně 200 tisíc uživatelů. Minimální věk pro registraci je 18 let.

Jak se na seznamce zaregistrovat?

Seznamka klade důraz především na jednoduchost. Svůj profil si zde založíte pomocí čtyř jednoduchých kroků. Vyžaduje se výběr unikátního uživatelského jména, zadání věku, bydliště a nahrání profilové fotografie.

Chcete-li však zvýšit šanci na nalezení vhodného protějšku, je pochopitelně žádoucí uvést do profilu více detailů o sobě. Po zaregistrování si musíte svůj účet aktivovat.

Funkce seznamky

Seznamka disponuje především možností tzv. pokročilého hledání. S pomocí parametrů si nastavíte svůj vlastní okruh hledání a tuto volbu můžete kdykoli později změnit.

Uživatelé na seznamce si můžete filtrovat na základě vzhledu, místa bydliště, preferovaného vztahu i znamení. Zejména místo bydliště patří k důležitým kritériím vzhledem k tomu, že na seznamce se sdružují uživatelé hledající vážný vztah.

Přednastavený algoritmus uživatele, které vám bude zobrazovat, vybírá prioritně právě podle místa bydliště a podle sexuálních preferencí.

Nadstandartní funkce za příplatek

Nadstandardní službou je zpoplatněné zviditelnění profilu. Za 29 Kč můžete získat umístění svého profilu na hlavní stránce. A to po dobu 3 dnů. K dispozici je na portálu také vlastní mobilní aplikace, abyste se mohli pohodlně seznamovat kdekoli si přejete.

Je seznamka bezpečná?

Seznamku lze považovat za bezpečnou a seriózní. Seznamka po vás zaručeně nebude vyžadovat žádné vaše osobní údaje. Komunikace je navíc chráněna prostřednictvím šifrování.

Ani k platebním údajům provozovatelé přístup nemají, poplatek proto můžete zaplatit bez obav. Uživatelům též nehrozí, že by jim byly předkládány nevhodné fotografie.

Seznamka ručí za manuální kontrolu zveřejňovaného obsahu, což chrání například před zveřejňováním erotických snímků. Jestliže se podle vás někteří uživatelé chovají obtěžujícím způsobem, lze je snadno blokovat.

Yellobar možnosti členství

Portál si neúčtuje žádné měsíční poplatky. Služby nicméně úplně zdarma nejsou. Nastaveny jsou poplatky za inzeráty a jednorázový aktivační poplatek ve výši 199 Kč.

ČlenstvíCena
Aktivační poplatek199 Kč / jednorázově
100 kreditů299 Kč / jednorázově
Ceny se můžou lišit dle aktuálního ceníku seznamky Yellobar.com

Výhoda a nevýhody seznamky Yellobar

 • Žádní měsíční poplatky (pouze aktivační poplatek)
 • Nenarazíte na žádné nevhodné fotografie
 • Propracované filtrování uživatelů
 • Šifrovaná komunikace
 • Mobilní aplikace Yellobar
 • Protějšek si vás může zablokovat
 • Pouze pro vážné seznámení

Jak zrušit VIP členství na Yellobar

Zrušení účtu je velice jednoduché a zvládnete jej na pár kliknutí

 1. Ve vaše účtu přejděte do Nastavení
 2. Klikněte na volbu Deaktivace účtu
 3. Vaši volbu potvrďte vaším heslem
 4. Yellobar vás vyzve, abyste sdělili důvod zrušení účtu
 5. Pokud chcete rychle zrušit účet stačí zvolit Ostatní

Yellobar kontakt

Yellobar s.r.o.
Kaprova 42/14
Staré Město
110 00 Praha 1

IČ: 07486596
zapsán v obchodním rejstříku ode dne 24.09.2018,

E-mail: [email protected]
Tel: (+420) 723 807 087
Web: www.yellobar.com