EliteDate se profiluje jakožto seznamka pro vážný vztah. Věkově své uživatele nelimituje, ačkoli nejrozsáhlejší skupinu tvoří uživatelé ve věku od 25 do 45 let.

Základnu tvoří celkem 295 tisíc návštěv měsíčně, přesnější statistiky o uživatelích seznamka nenabízí. Portál cílí na náročné uživatele a považuje se za jednu nejlepší seznamek u nás.

Jak se na seznamce zaregistrovat?

Bez registrace není možné procházet profily ostatních uživatelů. Registrace je proto nutná a jde o ochranný mechanismus, který zajišťuje serióznost seznamky. Součástí registrace je i osobnostní dotazník.

Jeho vyplnění byste měli věnovat skutečně důkladnou pozornost. Po vyplnění dotazníku se vám navíc odkryje možnost vědeckého rozboru výsledků. Právě tato převratná metoda činí ze seznamky jednu z nejlepších na trhu.

Funkce seznamky EliteDate

Počítačový algoritmus vám bude vhodné nabídky generovat do e-mailu právě na základě výsledků vašeho osobnostního dotazníku. Tato kritéria však můžete změnit do podoby, která vám bude vyhovovat více, jestliže máte pocit, že vybraní uživatelé vhodní nejsou.

Našli jste toho pravého nebo tu pravou? EliteDate disponuje mnoha dalšími funkcemi, jako je odeslání virtuálního úsměvu nebo poslat uživateli zpětnou vazbu jediným kliknutím. Zejména těm stydlivějším tak seznamování významně usnadňuje. Seznamka kromě databáze uživatelů nabízí i celou řadu užitečných rad a tipů, které vám mohou pomoci s nalezením ideálního protějšku.

Je seznamka EliteDate bezpečná?

EliteDate klade důraz na striktní ověřování svých uživatelů. Objevovat by se tak na ní měli pouze reální lidé s vážnými úmysly.

EliteDate a placené členství

V základní verzi je seznamka zdarma. Dává vám tak možnost si vyzkoušet její prostředí. Pro využití pokročilých funkcí už si však musíte zaplatit prémiové členství. To si můžete zaplatit na 3, 6 nebo rovnou 12 měsíců.

Prohlížení profilů a fotek nebo kontaktování uživatelů je zpoplatněno, prémiové členství tak potřebovat jednoznačně budete. Členství na celý rok stojí 1500 Kč.

ČlenstvíCena
Účet ZDARMAZDARMA
VIP účet na 3 měsíce280 Kč / měsíc
VIP účet na 6 měsíců160 Kč / měsíc
VIP účet na 12 měsíců100 Kč / měsíc
Ceny se můžou lišit dle aktuálního ceníku seznamky EliteDate.cz

Výhody a nevýhody seznamky EliteDate

 • Vyvážený poměr uživatelů (mužů a žen)
 • Propracovaný návrh partnerů na základě osobnostního testu
 • Velká uživatelská základna
 • Prémiové členství se automaticky neobnovuje
 • Eliminace falešných profilů
 • Férová seznamka s kvalitní podporou
 • Rozumné ceny za VIP členství
 • Verze ZDARMA je velice omezená
 • Vhodná pouze pro vážné seznámení
 • Placené členství lze objednat nejméně na 3 měsíce

Jak zrušit VIP členství na EliteDate

U seznamky EliteDate se nesetkáte se složitým rušením účtu či vypovězením prémiových funkcí. Vše zvládnete pohodlně na několik málo kliknutí v administraci vašeho účtu.

 1. Přihlaste se do seznamky EliteDate
 2. Přejděte do záložky Můj účet
 3. Vyberte volbu Nastavení
 4. Zvolte Zrušení účtu

EliteDate kontakt

ELITE Date s.r.o.
Rybná 716/24
Staré Město
110 00 Praha 1

IČ: 290 93 244
DIČ: CZ 290 93 244
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku pod složkou C 24239 vedené u Krajského soudu v Plzni.

E-mail: [email protected]
Tel: +420 773 543 459
Web: www.elitedate.cz