Krásná dívka ví jak sbalit kluka.

Obvykle je to mužské pohlaví, které loví to ženské. To ale neznamená, že holka nemůže sbalit kluka. Právě naopak. A nemusí to být jen očividné způsoby, výhodou ženského přístupu je možnost zapojení rafinovanosti a přirozené krásy. Navíc muži nejsou na balení tolik zvyklí a jen těžko ženské náklonnosti odolávají, takže nemusíte být tolik nervózní z neúspěchu. Každý vstřícný krok je totiž pro pány tak osvěžující, že se setkává s pozitivní reakcí. Zjistěte, jakými různými způsoby můžete sbalit kluka.

Naučte se cítit sexy a sebevědomě

Ještě, než se vůbec dáte do balení kluků, měla byste se ohledně sebe cítit dobře. Než odejdete z domu, podívejte se na sebe do zrcadla, usmějte se a uvědomte si své klady. Díky tomu z vás vaše sebevědomí bude příjemně vyzařovat a uvidí to i on. Jen se zamyslete, když kluk přijde balit vás – zaujme vás právě ten sebevědomý. Přesně toho chcete dosáhnout, jinak nemůžete čekat kladné reakce.

Na nic nečekejte, udělejte první krok

Nejspíš čekáte na správný okamžik, který vám dodá na odvaze oslovit kluka, o něhož máte zájem. Jenže dlouhé čekání k ničemu není. Způsobí jenom, že budete pořád nervóznější a váš první kontakt pak nemusí dopadnout dobře. Pokud si s ním chcete promluvit a vyměnit číslo, jděte si s ním promluvit rovnou. Myslete na to, že podobně nervózní může být i on – koneckonců ho oslovila žena a ne on ji.

Pokud se obáváte odmítnutí, zajděte za ním, až když budete na odchodu. Vyhnete se tak trapné situaci, že byste musela na místě zůstávat. Trpíte-li trémou, připravte si na papírek své číslo s nějakou krátkou hláškou. Stačí něco jako „ráda tě poznám víc, jestli máš zájem, ozvi se“. Můžete se tak víc soustředit na konverzaci než na samotné předávání čísla.

Pozdrav a úsměv jsou na prvním místě

Lámete si hlavu nad tím, jakou vtipnou větou začít rozhovor? Netrapte se tím zbytečně dlouho (nebo se podívejte na následující tipy). Nejjednodušší řešení bývají ta nejúčinnější. Takže za ním přijďte a pozdravte. Pokud si zrovna nebude stát na vedení, dojde mu, že se vám líbí. Důležité je spojit pozdrav s úsměvem, protože ten je pro muže u ženy velmi atraktivní. Tvář obecně působí přitažlivěji a pozitivní přístup hned víc zaujme.

Nejoblíbenější online seznamky

logo elitedate
EliteDate Seriózní česká seznamka pro vážné seznámení
Logo seznamky FlirtKontakt
FlirtKontakt Největší sex seznamka v Čechách a na Slovensku
logo edarling
eDarling Nejznámější seznamka pro náročné i nezadané.

Buďte sama sebou

Tohle se může zdát spíš jako klišé než rada, ale je to opravdu tak. Být sama sebou je v případě balení potenciálního protějšku nejdůležitější. Nesnažte se být záhadnou ženou nebo kopírovat cizí gesta a názory, protože z celé situace vyjdete jako idiot. Samozřejmě na sebe nemusíte hned na začátku napráskat všechny negativní stránky a budete se snažit věnovat těm pozitivním. To je úplně v pořádku. Ale snaha úplně potlačit svou osobnost povede akorát k tomu, že si budete muset celý balící proces brzo zopakovat.

Zajímejte se o to, co si myslí

Lidé se rádi podělí o tom, co si myslí o určitých věcech a situacích. Ať už váš dotaz bude navázaný na konkrétní situaci (například co si objednat na jídlo nebo pití v místě, kde zrovna jste), na radu do domácnosti (jaký druh kávy nebo jaký typ vysavače vybrat) nebo třeba na výsledky aktuálního sportovního utkání. Potěšíte tak mužské ego a dodáte odvahu k další konverzaci. Jen si dejte pozor na citlivější témata, jako je politika.

Upravte se

Pánskému pokolení se většinou nelíbí, když na sobě má žena nánosy make-upu a složité účesy. To ale neznamená, že se na veškeré úpravy máte vykašlat. Jemný make-up, jednoduchý účes a něžná vůně podpoří vaše sebevědomí i přednosti. Určitě je také lepší vzít si spíš sukni než džíny, ale všeho s mírou. Je také důležité, abyste se cítila dobře. Zkuste se tedy obléci trochu lépe než ve všední den a hned lépe zaujmete.

Občas vyrazte ven sama

Je sice příjemné mít s sebou doprovod, a pokud se chystáte obrážet bary až do rána, je to asi dobrý nápad. Ale při pohodovějším programu zkuste na kávu nebo na jídlo zajít sama. Na tom, že si holka sama zajde na skleničku, není nic divného nebo smutného. Naopak, s klukem je snazší se seznámit, protože vás nic nerozptyluje.

Nebojte se složit kompliment

Některým mužům stačí jemné náznaky, jiní potřebují silnější impulz ke zjištění, že se o ně žena zajímá. Komplimentu se nemusíte bát v žádném případě. Vyberte si něco míň konkrétního než jeho vzhled (jako oči nebo barva vlasů) a zaměřte se na jeho vkus – pochvalte třeba hodinky nebo košili.

Dbejte na mimiku i gesta

Jakmile se s vaším vytouženým protějškem dáte do řeči, nepodceňujte své vystupování směrem k němu. Muži se u žen hodně soustředí na rty, takže byste u sebe měla mít oblíbenou rtěnku nebo lesk a přesměrovat na ně pozornost. Dalším výrazem zájmu je přímý a dlouhý pohled do očí, který lidi k sobě zaručeně přibližuje. Když už si budete povídat déle, jsou na řadě dotyky. Měly by působit nenuceně a přirozeně, jako byste si ani neuvědomovala, že se ho dotýkáte. Samozřejmě se zaměřte na nějaká méně choulostivá místa, jako jsou ruce.

Vsaďte na pozitivní přístup

Když už schůzka nebo konverzace probíhá, je dobré ji podpořit dobrou náladou a celkově pozitivním přístupem. Každý kluk si snadno zapamatuje příjemný pocit z toho, když budete brát věci s nadhledem a optimisticky. Nebojte si ze sebe udělat trochu srandu, čímž skvěle uvolníte atmosféru.

Podělte se o svůj názor

Přímé vyjádření názoru na konkrétní věc určitě zaujme, hlavně v případě, kdy se týká nějaké blízké situace. Může jít o dopravní zácpy, frontu v obchodě nebo příjemnější záležitosti, jako že zase prodávají sezónní zmrzlinu nebo drink. Nejsnadnější inspiraci najdete právě v místě, kde jste. Snadno se přidá se svým názorem i on. Například, když se vám líbí hudba, co právě hraje, rychle její hodnocení oba zapojíte do konverzace.

Nebalte ho obklopena vašimi kamarádkami

Hlasitý ženský smích, hlouček špitající si možné nedostatky nebo spousta zkoumavých pohledů – to je přesně to, co při prvních kontaktech s jakýmkoli klukem nechcete. Protože o to nestojí hlavně on. Pokud se chystáte sbalit kluka, ujistěte se, že na vás kamarádky upřeně nezírají při každém pohybu. Ještě lépe je, když necháte kamarádky doma (nebo aspoň za rohem). Máte-li takovou trému, že doprovod potřebujete, vezměte si s sebou jen jednu kamarádku. Takovou, která zůstane diskrétní a bude se držet opodál.

Požádejte ho o pomoc

Vzbudit v muži ochranitelský pud je zaručeným způsobem, jak ho dokážete upoutat. Máte-li na to nervy, můžete předstírat, že se vás nějaký jiný muž snaží sbalit a potřebujete od něj pomoc. Nejúčinnějším způsobem, jak předstírat takový rozhovor, je skutečně hovořit – a při tom už se můžete začít poznávat. Žádostí o pomoc ze sebe ale nemusíte dělat jen bezmocnou ženu. Postačí, že se bude cítit užitečně. Například v posilovně se můžete doptat na nejlepší způsob používání nářadí nebo v obchodě na zkušenosti se zbožím, které má v košíku.

Buďte připravená

I přes úžasné kapacity baterie v současných mobilech se může stát, že se prostě vybije. Než abyste museli s objektem vašeho zájmu pátrat u všech okolo po tužce a papíru, noste si blok a pero s sebou. Tato možnost se vám bude hodit v případě, kdy vám prostě dojde odvaha na přímé vyjádření vaší náklonnosti.

Dejte mu prostor

Dopadlo vaše seznámení dobře a teď si jen píšete nebo voláte, než se sejdete příště? Nesnažte se ho nahánět a zjišťovat, co dělá na každém kroku. Každý si zaslouží svůj prostor, a proto se zkuste soustředit na svoje aktivity. Nechte tentokrát víc aktivity na něm. Abyste se ho nesnažila kontaktovat příliš často, je dobré si dohodnout, kdy přesně vaše další schůzka bude. Dodá vám to na klidu a nebudete mít potřebu kontaktovat ho příliš často.