Komu je určena seznamka Můj otrok

Seznamka Můj otrok má jasně danou cílovou skupinu: Jde především o vyznavače tvrdších sexuálních praktik. Cílí tak vyznavače BDSM sexu, a to v nezávazné podobě. Najít tu však můžete i pouhý flirt nebo stálý milenecký poměr.

Poměr můžu a žen je vyvážený, uživatelská základna je z důvodu značně specifického zaměření tvořena pouze 150 000 uživateli. I tak ovšem představuje největší českou BDSM seznamku.

Jak se na seznamce Můj otrok zaregistrovat?

Registrace je maximálně přímočará: Zadáte svůj e-mail, čímž je první krok k registraci hotov. Že se skutečně jedná o váš e-mail potvrdíte kliknutím na aktivační odkaz. Následně se dostanete na svůj účet, kde se můžete seznamce svěřit s podrobnostmi o tom, kdo jste a koho hledáte.

Seznamka vás vybídne též k nahrání profilové fotografie. I tady totiž platí, že profily s fotografií mají mnohem vyšší šanci protějšek najít. Dámy čeká ještě jeden krok: Jednoduché ověření identity. To provedete tak, že se vyfotografujete společně se svou přezdívkou. Takto snímek odešlete správcům seznamky.

Funkce seznamky Můj otrok

Seznamka Můj otrok vás tak zcela nenechá svému osudu, minimálně majitelům VIP členství umožní filtrovat uživatele podle řady kritérií. Díky tomu snáze najdete vhodného partnera.

Navíc obsahuje dvě funkcionality, kde využívání zpříjemňují: Jde o funkci „Chtějí mě“, která vám umožňuje zobrazit, kdo o vás má zájem. Funkce „Setkání“ umožňuje jednoduché procházení uživatelů a hodnocení fotografií.

Je seznamka Můj otrok bezpečná?

Seznamku můžeme označit za bezpečnou díky tomu, že používá zabezpečený přenos dat prostřednictvím protokolu SSL. Navíc je maximálně diskrétní a chrání anonymitu svých uživatelů.

Můj otrok možnosti členství

Jak je v tomto segmentu obvyklé, zdarma získáte pouze jakési nahlédnutí „pod pokličku“ fungování seznamky. Rozhodně bezplatný účet nelze považovat za plnohodnotný. VIP funkce si můžete na 14 dní vyzkoušet, poté je nutné si případně členství koupit. Placené členství vám otevře mnohem více možností: Hodnotit můžete až 40 profilů za den a neomezeně si chatovat s ostatními.

VIP přístup si můžete koupit na 1 měsíc, na 3 měsíce nebo na 1 rok. Členství na seznamce stojí 199 Kč na měsíc, jestliže si zakoupíte VIP účet na celý rok. To ovšem musejí udělat pouze pánové. Dámy projdou složitějším registračním procesem, ale obdrží prémiové členství zdarma.

ČlenstvíCena
Účet ZDARMAZDARMA
VIP členství na 1 měsíc499 Kč / měsíc
VIP členství na 3 měsíce333 Kč / měsíc
VIP členství na 12 měsíců199 Kč / měsíy
Ceny se můžou lišit dle aktuálního ceníku seznamky Můj otrok

Výhody a nevýhody seznamky Můj otrok

  • Seznamka zaměřená na BDSM
  • Ženy mají VIP členství ZDARMA
  • Erotické fotografie
  • Seznamka zaměřená na sex a erotiku
  • Menší uživatelská základna než už běžných seznamek
  • VIP členství ZDARMA je pouze pro ženy

Jak zrušit VIP členství na Můj otrok

Pokud jste si zakoupili VIP členství a chce zrušit jeho obnovení na další období je nutné sepsat odstoupení od smlouvy. Toto odstoupené posléze zašlete na e-mailovou adresu seznamky nebo přes kontaktní formulář. Toto odstoupení zašlete nejpozději 7 dní před koncem vašeho předplaceného období.

Jak zrušit předplatné VIP členství

  • Napište odstoupení od smlouvy dle vzoru
  • Vzor naleznete v obchodních podminkách
  • Zašlete toto odstoupení na emailovou adresu seznamky
  • Můžete využít také kontaktní formulář

Více o zrušení účet a ukončení VIP členství a účtu se dozvíte ve všeobecných podmínkách seznamky Můj otrok.

Můj otrok kontakt

IntermaxGroup AG
Chaltenbodensstrasse 4a,
8834 Schindellegi,
Switzerland

E-mail: [email protected]
Web: www.mujotrok.cz